Cumartesi , Nisan 20 2019
Anasayfa / Güncel / Şanslı Kürt çifte lotodan 8 milyon dolar

Şanslı Kürt çifte lotodan 8 milyon dolar

Kanada’da yaşayan Tofiq – Kurdistan Sindi çifti, lotodan 7.9 milyon ABD Doları kazandı.

Ontario eyaletinin Kitchener kentinde küçük bir restoran işleten Sindi çifti, yılbaşı dolayısıyla gerçekleştirilen loto çekilişinde büyük ikramiyenin sahibi oldu.

Global News’e konuşan Tofiq Sindi, “Aldığımız loto biletini taratınca büyük ikramiyeyi kazandığımızı gördük. Şok olduk” dedi.

Kurdistan Sindi ise, “Bu yeni yılın eşsiz bir hediyesi” diyor.

K24’ün haberine göre, 7 milyon 935 bin 986 dolar kazanan Kürt çift, paralarını nasıl harcayacaklarına dair şimdiden plan yapmış.

6 çocuklarıyla birlikte Kürdistan’a ziyarette bulunmayı planlayan çift, devlete olan vergilerini ödemek, bir de yeni bir araba almak istiyor.

Kurdistan Sindi, “Uzun süredir ülkeye gitmedik. Bu yüzden çocuklarımızla Kürdistan’a ziyarette bulunmayı düşünüyoruz” diye konuştu.

Büyük ikramiyeyi kazandıkları için çok mutlu olduklarını söyleyen Tofiq Sindi ise, “Parayı kazandığımızı öğrendiğimizden beri gözümüze uyku girmedi. Bütün parayı bir defada bankadan alabilirsek çok iyi olur” ifadelerini kullandı.

Kontrol Edin

Kılıçdaroğlu, baba İmamoğlu’ndan Allah’ın emriyle bakın kimi istemiş

Posta yazarı Candaş Tolga Işık, ‘İmamoğlu’nun hayatını değiştiren kahvaltı’ başlıklı bugünkü yazısında İstanbul Büyükşehir Belediye …