Anasayfa / Bilim-Teknoloji / Diyarbakır’ın Kitap Fuarına Çok Az Kaldı

Diyarbakır’ın Kitap Fuarına Çok Az Kaldı

Diyarbakır Kitap Fuarı 25 Eylülde kitapseverleri ağırlayacak.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği ile işbirliği yanı sıra Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Aralarında Ahmet Telli, İsmail Beşikçi, Ayşe Kulin, Oya Baydar, Mıgırdiç Margosyan, Canan Tan, Altan Öymen, Şükrü Erbaş, Aytül Akal, Fikret Başkaya, Nurullah Peker, Işık Ergüden, Nil Sakman, Nurcan Baysal, Kemal Hamamcıoğlu, Levent Gültekin, İsmail Saymaz, Mine Soysal, Şeyhmus Diken, Bahadır Yenişehirlioğlu gibi birçok ykazar fuarda okurlarıyla bir araya gelecek.

Girişin ücretsiz olduğu ve 6 gün sürecek olan fuar kapsamında 120 yayınevi yer alırken, 60 kültür etkinliğinde 250 yazar etkinliklere katılacak.

Fuar pazar günü hariç her gün 10.00-19.30, Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Fuarın kapanış günü 30 Eylül olacak.

Kontrol Edin

Manisa’dan Van’a giden yolcu otobüsü, yol ortasında alev aldı

Aksaray’ın Sultanhanı ilçesi yakınlarında 31 yolcunun bulunduğu otobüste çıkan yangını fark eden sürücü, aracı hemen …