Anasayfa / Politika / AK Parti danışmanının eşinden AK Parti’ye: Hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize

AK Parti danışmanının eşinden AK Parti’ye: Hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize

15 Temmuz darbe girişimi sırasında oğlu ve eşi AK Parti’nin reklam danışmanı Erol Olçok’u kaybeden Nihal Olçok sosyal medyadan kendisine yönelik FETÖ’cü suçlaması yönelten bir troll hesaba yanıt verirken hükümet üyeleri ve bürokratlara da ağır eleştiriler yöneltti. Olçok, “Şimdi ilk defa hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize. Beni düşürdüğünüz hale bakın” dedi.

Erol Olçok

Twitter’da “@inallpacino” isimli bir kullanıcı, “Nihal Olçok FETÖ’cü olduğu için Erol ağabey onu boşamış bilmeyene söyleyeyim. Kadın oğlunun ö-lümünden Erol ağabeyi su-çluyormuş yakın çevresine durum bu. Hatta kendi ailesinden FETÖ’den tu-tuklu olanlar var. Yani kadın, ka-tiline aşık olan Özgür Mumcu değil zaten ka-tillerle aynı safta” mesajını paylaştı.

Nihal Olçok, bu mesaja sosyal medya hesabı üzerinden verdiği ilk yanıtta, “Yedi sülalesine hakkımı ha-ram ettim. Şe-refsiz troll. Adiler sizi. Allah seni pemperişan etsin. Evlatların bile attığın if-tiranın hesabını veremesin. Bizi de bu hale getirenler dünyada, ahirette gün yüzü görmesin” dedi.

Olçok, kendisine suçlamalar yöneltilen mesaja yanıt verdiği ikinci paylaşımında ise AK Partili hükümet üyeleri ve üst düzey bürokratları hedef aldı. “Şimdi bu sözlerim FETÖ’cü a-di terörcülere ve bu milleti, bu teröre bulaştıran bütün hükümet ve bürokratlara… Şimdi ilk defa hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize. Beni düşürdüğünü hale bakın. Aldanan da birmiş, aldanmayan da” ifadelerini kullanan Olçok’un her iki paylaşımına da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan’ı da etiketlemesi dikkat çekti.

Hükümete eleştirileri ile sık sık gündeme gelen Olçok’un paylaşımına Erdoğan’ı da etiketlemesi dikkat çekti.

Kontrol Edin

Davutoğlu Erdoğan’a meydan okudu

Kuracağı söylenen yeni parti hakkında ilk kez konuşan Davutoğlu, ‘Bu yol siyaseti eşine, dostuna garanti …