Anasayfa / Politika / AK Parti’de olağanüstü toplantı: Erdoğan tüm vekilleri bakın niçin topladı

AK Parti’de olağanüstü toplantı: Erdoğan tüm vekilleri bakın niçin topladı

Çin’den dönen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Partili milletvekillerini AK Parti Genel Merkezi’nde toplayarak toplantı yaptığı açıklandı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çin’den döndü. Erdoğan Çin’den döner dönmez AK Partili milletvekillerini AK Parti Genel Merkezi’nde topladı. Toplantıda seçim sonuçlarının değerlendirileceği belirtiliyor.

Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminin ardından milletvekilleriyle bir araya geldi.


Cumhuriyet’in AK Parti’ye yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre Erdoğan’ın kurmayları ve milletvekilleri ile yapacağı toplantılarda, seçim sonuçları ve son gelişmeleri masaya yatıracağına dikkat çekiyorlar. Elde edilecek sonuç ve analizlere göre yeniden bir yol haritası çıkarılması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan vekilleri dinleyecek
Toplantıya, bakanlar, parti yöneticileri, MYK üyeleri ile birlikte Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çankırı, Çorum ve Edirne illerinin milletvekilleri katıldı.

Seçim sonuçları değerlendirilecek

Toplam 60 milletvekilinin yer aldığı toplantıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminin sonuçları ile meclis çalışmalarının değerlendirileceği belirtildi. Erdoğan’ın, milletvekilleriyle bir araya gelmeye devam edeceği ve 6 grup halinde tüm milletvekillerinin değerlendirmelerini dinleyeceği belirtildi

Kontrol Edin

Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Devlet Bahçeli, …