Anasayfa / Politika / “Bu saçmalığı düzeltip öyle gidin”

“Bu saçmalığı düzeltip öyle gidin”

CHP Parti Meclisi üyesi, hukukçu İlhan Cihaner, TBMM’den henüz çıkmayan ve Meclis’in tatile girecek olması nedeniyle yeni yasama dönemine kalan Yargı Reformu’na ilişkin, “‘Ucube’ uygulamayı düzeltmek için Yargı Reformunu beklemeye gerek yok, TBMM de bir günlük iş. Bu saçmalığı düzeltip öyle gidin” dedi.
CHP Parti Meclisi üyesi, hukukçu İlhan Cihaner, TBMM’den henüz çıkmayan ve Meclis’in tatile girecek olması nedeniyle yeni yasama dönemine kalan Yargı Reformu’na ilişkin Twitter hesabından açıklamada bulundu.

Dışarıdaki Gazeteciler’in “Meclis yargı reformunu çıkarmadan tatile girerse, gazeteciler aylarca ha-piste kalacak” notuyla paylaştığı videoyu alıntılayan Cihaner, paylaşımında şunları kaydetti:

Aynı su-çtan yargılananlardan 5 yıldan az ce-za alanların ce-zaevine girdiği, fazla ce-za alanların ise temyize gidebildiği “ucube” uygulamayı düzeltmek için Yargı Reformunu(!) beklemeye gerek yok. TBMM de bir günlük iş. Bu saçmalığı düzeltip öyle gidin! #NereyeGidiyorsunuz

 

Dışarıdaki Gazeteciler, “Meclis yargı reformunu çıkarmadan tatile girerse, gazeteciler aylarca ha-piste kalacak” notuyla bir video paylaşmıştı.

 

Kontrol Edin

Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Devlet Bahçeli, …