Anasayfa / Kadın / Canan Kaftancıoğlu’ndan türban montajına yanıt

Canan Kaftancıoğlu’ndan türban montajına yanıt

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, yüzünün başörtülü bir kadın fotoğrafına montaj edilmesine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kaftancıoğlu, bu fotoğrafla kendisini aşağılamaya çalışanların aslında başörtülü kadınları aşağıladığını dile getirdi.

Kaftancıoğlu paylaşımında, “Fotomontajla şahsımı başörtülü yaparak beni aşağılayacaklarını sananlar başörtülü kadınları aşağılıyorlar aslında. Ve siyasi rant uğruna hiçbir kadını aşağılamaya hakkınız yok. Kadınların özgür iradesiyle karar verecekleri her şekle, her renge saygı duymak zorundasınız. Yakışmış:)” ifadesini kullandı.

Canan Kaftancıoğlu’nun takipçileri de tweetin altına birçok mesaj bıraktı. Canan Kaftancıoğlu başörtülü fotomontaja yanıt verdi: Yakışmış.
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Fotomontajla şahsımı başörtülü yaparak beni aşağılayacaklarını sananlar başörtülü kadınları aşağılıyorlar aslında. Yakışmış” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, photoshop programı kullanılarak başörtülü yapıldığı fotoğrafa ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kaftancıoğlu, bu fotoğrafla aslında başörtülü kadınların aşağılandığını dile getirdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, resmi Twitter hesabından başörtülü fotomontaja yanıt verdi.

“HİÇBİR KADINI AŞAĞILAMAYA HAKKINIZ YOK”

Canan Kaftancıoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Fotomontajla şahsımı başörtülü yaparak beni aşağılayacaklarını sananlar başörtülü kadınları aşağılıyorlar aslında. Ve siyasi rant uğruna hiçbir kadını aşağılamaya hakkınız yok. Kadınların özgür iradesiyle karar verecekleri her şekle, her renge saygı duymak zorundasınız.”

Kaftancıoğlu’nun montajlanan görüntüsü;

Kontrol Edin

Trump’ın Kritik Türkiye toplantısı sonrası, ilk etki bakın ne oldu

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da Türkiye’ye yaptırımlar konusunda senatörlerle görüştü. Görüşmeye ilişkin Beyaz Saray’dan …