Anasayfa / Politika / Erdoğan: Her an seçim olacakmış gibi çalışın

Erdoğan: Her an seçim olacakmış gibi çalışın

AK Parti, yerel seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere hafta sonu Kızılcahamam’da iki günlük kamp düzenledi.

Türkiye gazetesinden Damla Peker’in kulis haberine göre, basına kapalı yapılan toplantılarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ile Çiğdem Karaaslan sunumlar yaparak, belediye başkanlarının taleplerini dinledi. Sunumlarda, başkanlardan özellikle 2020 yılına kadar sıfırdan proje yapılmaması istendi.

Başkanlara, “Bitirilemeyen çok proje var. Uzayan, tamamlanmayan projeler tepki çekiyor. Sıfırdan proje yapmayın. Yüzde 40’ı yapılan projeleri dondurun, yüzde 70 ve fazlası yapıldıysa öncelikle bu projeleri bitirin” talimatı verildiği aktarıldı.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ise yaptığı sunumda, Cumhur İttifakı’nın bazı aksaklıklara karşın toplumda kabul gördüğünü öne sürdü.

Erdoğan’ın da İstanbul seçimleriyle ilgili olarak, “YSK henüz kararını vermedi. YSK’nın her türlü kararı kabulümüzdür. Sizler yine de her an seçim olacakmış gibi çalışmalarınızı sürdürün” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Kaynak: Duvar

Kontrol Edin

CHP yönetimine kayyım atandı

Eskişehir 3. Sulh Hukuk Mahkemesi, partinin il yönetimine 45 günlük süreçte yapılacak olağanüstü kongreye kadar …