Anasayfa / Politika / İBB’nin kayıp araçlarından biri bakın nereden çıktı

İBB’nin kayıp araçlarından biri bakın nereden çıktı

23 Haziran seçimlerinden önce İBB’nin kayıp araç filosu olduğu gündeme gelmişti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tartışma konusu olan kiralık araçlarından biri, tatil için Altınoluk’taki yazlığına giden zabıta memurunun kapısında bulunduğu ileri sürüldü. Mahmut Tanal, sosyal medya hesabından aracın fotoğrafını paylaşarak İBB’nin kayıp araçlarından bir tanesi olduğunu söyledi.

Yeniçağ’da yer alan habere göre, 23 Haziran seçimlerinde ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, belediyenin kiraladığı lüks araçları gündeme getirdi.Kamuoyu, kiralanan yüzlerce lüks aracı kimlerin kullandığını merak ederken, bunlardan biri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde zabıta olarak görev yapan bir ismin, Altınoluk’taki yazlığının kapısında görüntülendi.

CHP’li Mahmut Tanal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda aracın fotoğrafını paylaşıp şu notu düştü: “Altınolukta yazlıkta oturan ibb de zabıta olan kişinin kullandığı Audi A3 marka 34 BB 0290 plakali araçta ibb nin amblemi bulunmakta olup sayın @ekrem_imamoglu kayıp araçlardan bir tanesi… Altınolukta… Emniyet yetkilileri tüm kamu kurumlarına ait araç görev belgesini sormalı…”

Kontrol Edin

Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Devlet Bahçeli, …