Anasayfa / Politika / İmamoğlu’ndan Kürt mele atağı

İmamoğlu’ndan Kürt mele atağı

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan adayı Ekrem İmamoğlu Kürt din adamları ve kanaat önderleriyle sahur programında bir araya geldi.

CHP İBB aday Ekrem İmamoğlu İstanbul’un Bahçelievler semtinde bir gurup Kürt melelerle sahurda buluştu.

İmamoğlu resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bahçelievler’de Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinden din adamları ve kanaat önderleriyle sahur programında buluştuk. Ramazan ayında misafir olduğumuz her sofrada olduğu gibi dilekler birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz için ”ifadelerini kullandı.

İmamoğlu’na 15 milyonluk bağış

Öte yandan Millet İttifakı’nın İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu için başlattığı kampanyaya yapılan desteğin 15 milyon TL’yi aştığı belirtildi.

CHP İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Erol Bektaş, CHP Genel Merkezi tarafından, ‘seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için başlatılan kampanyaya yapılan bağışın 15 milyon TL’yi aştığını’ söyledi.

Yaklaşık 550 bin yurttaşın İmamoğlu’nun kampanyasına bağış yaptığını kaydeden Bektaş, kampanyaya Türkiye’nin farklı illerinden ve yurtdışından destek mesajları geldiğini belirtti.

 

Kontrol Edin

Devlet Bahçeli, Ekrem İmamoğlu hakkındaki planını açıkladı

23 Haziran’da ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmmaoğlu’nun büyük zaferi sonrası MHP …