Anasayfa / Politika / İstanbul’da off-road aracı festivale daldı

İstanbul’da off-road aracı festivale daldı

Eyüpsultan Kemerburgaz’da bu yıl 3’üncüsü gerçekleşen Big Boyz Festivali’nde kontrolden çıkan off road aracı kalabalığın arasına daldı. Kazada çok sayıda kişi ya-ralandı.

Eyüp Kemerburgaz’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen Big Boyz Festivali’nde kontrolden çıkan off road aracı kalabalığın arasına daldı. Kazada çok sayıda kişi ya-ralandı.

ORGANİZASYON ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Big Boyz Festivalini düzenleyen Alice Organizasyon’dan yapılan açıklamada, “16 Haziran 2019 tarihinde festival alanındaki katılımcı bir firmanın standında sergilenen test aracındaki henüz tespit edilemeyen sebeplerden dolayı bir kaza yaşanmıştır. Can kaybı yaşanmayan bu üzücü olayda ya-ralanan vatandaşlarımıza alanda bulunan sağlık görevlileri anında ilk müdahaleyi yapmışlardır. Yaralıların tedavileri kaldırıldıkları hastanede devam etmektedir. Kazanın ardından festival iptal edilmiştir. Konuyla ilgili hukuki süreç başlatılmıştır” denildi.

Kontrol Edin

Kürdistanlı turistlerden Kürdistan bayraklı paylaşım

Kürdistan Bölgesi’nden Trabzon Uzungöl’e gelen turist kafilesi, ‘Kürdistan’ yazılı atkı ile fotoğraf çekmek isterken lin-ce …