Anasayfa / Politika / Kayyum, Diyarbakır Belediyesi kültür binasını bakın ne hale getirmiş

Kayyum, Diyarbakır Belediyesi kültür binasını bakın ne hale getirmiş

31 Mart yerel seçimleri sonrası kayyımdan yönetimi devralan HDP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Selçuk Mızraklı yayımladığı video ile ardiyeye çevrilen kültür binasının son halini gözler önüne serdi. Kayyımdan sonra kültür binasının ışıklar dahil olmak üzere tüm cihazların söküldüğü görülüyor. Mızraklı, videoyu “İşte kültür ve sanata verdikleri değer” sözleriyle paylaştı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Selçuk Mızraklı yayımladığı videolar ile kayyım yönetimini ifşa etmeye devam ediyor.

Mızraklı yayımladığı video ile kayyım öncesinde sanat ve kültür binasının geldiği son hali paylaştı. Ardiyeye çevrilen binada etkinliklerin düzenlendiği salonun ışıkları dahil tüm teknik teçhizatının söküldüğü görülüyor.

Mazbatasını aldıktan sonra belediye binasının yolunu tutan Mızraklı, kayyım yönetiminin israf ve şatafatını gösteren bir video yayımlamıştı.

Kaynak: Artı Gerçek

Kontrol Edin

Erbil’deki saldırıda hayatını kaybeden Türk diplomatın kimliği belli oldu

Başkent Erbil’de bir restorana düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden diplomatın Türkiye’nin Erbil Başkonsolosluğu’nda görevli Osman …