Anasayfa / Politika / ‘Komünist Başkan’dan genç çiftlere kıyak

‘Komünist Başkan’dan genç çiftlere kıyak

Türkiye Komünist Partisi (TKP) Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, makam aracını evlenen çiftlere tahsis etti.

Dersim’de Belediye Başkanlığını kazanarak Türkiye ve Kürt illerinde partisine ilk kez bir ilin belediye başkanlığını kazandıran TKP’li Fatih Mehmet Maçoğlu, makam aracı yerine kendi aracını kullanacak.

Başkan Maçoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden daha önce yaptığı paylaşımda makam aracını evlenen çiftlerin hizmetine sunacağını söylemişti.

Mazbatasını almasının ardından sözünü tutan Maçoğlu, ilk icraatı olarak 62 AJ 001 plakalı süslenmiş makam aracını yeni evlenen Kemal ve Emine çiftlerin hizmetine sundu.

Genç çiftin mutlu günlerine eşlik eden Maçoğlu, çiftlere mutluluklar diledi.

Maçoğlu, maddi imkânsızlıktan ötürü düğün yapamayan çiftlere belediye imkânlarını zorlayarak yardım edeceklerini, makam aracının da bundan sonra evlenen çiftlerin hizmetinde olacağını söyledi.

Kemal ve Emine çifti de Maçoğlu’nun makam aracını kendilerine tahsis etmesinden ötürü mutlu olduklarını belirterek, Maçoğlu’na teşekkür etti.

Kontrol Edin

Tarikatçılar birbirine girdi

Nurcu Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah ve Cübbeli Ahmet arasındaki tartışmada tansiyon yükseldi. Cübbeli Ahmet ile Nurcu Uşşaki …