Anasayfa / Spor / Amedspor Başkanı Kılavuz: Her bijî Yeni Çorumspor

Amedspor Başkanı Kılavuz: Her bijî Yeni Çorumspor

Amedspor ile Yeni Çorumspor’un 2. lig beyaz grupta yer almasının ardından Çorumspor Başkanı Fatih Özcan’dan dostane mesajlar geldi. Özcan’ın Amedspor’a yönelik fair play açıklamalarına Amedspor kayıtsız kalmadı. Amedspor Başkanı Metin Kılavuz yaptığı yazılı açıklama ile Çorumspor Başkanı Özcan’a teşekkür ederek bu fair play davranışlarının çoğalması gerektiğini söyledi.

Amedspor Başkanı Metin Kılavuz’un mesajı şu şekilde:

Saygıdeğer Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan, bir açıklamasında Amedspor’a dostluk mesajı göndermiş. Mesajı başımız gözümüz üstünedir.

Diyarbakırlıların deyimi ile “baş tacıdır”. Çorum Amed’in bin yıldır kardeşidir. Her zaman kardeşi kalacaktır. Değerli dostluk mesajları sporun gerçek ruhuna katkı sunar. Biz Çorumspor’u Amed’te çiçeklerle karşılayacağız. Grubumuzda bulunan diğer kulüpler de kardeşimiz ve dostumuzdur.

Diyarbakır’a gelecek tüm takımları kardeşlik ve dostluk duygusu ile çiçeklerle karşılayacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Her biji Yeni Çorumspor (Çok yaşa Yeni Çorumspor)

En derin saygı ve sevgilerimle…

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Başkanı

Av. Metin Kılavuz

Haber sonu videosu:

Kontrol Edin

Kayyım, Amedspor kadın takımının servis otobüsüne el koydu

HDP’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne kayyım olarak atanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla kentin futbol kulübü …